Šití značkových svatebních šatů na míru znamená ušít svatební šaty některé ze značek podle mír nevěsty. Pokud chce nevěsta ušít šaty podle svých představ - už jde o zakázkové šití, se kterým je třeba se obrátit na zakázkové krejčovství. Svatební šaty podle měr nevěsty je možné ušít od značek Hadassa a Annette Moretti.

Ušít šaty na míru bez několika návštěv švadleny je téměř nemožné. I když jsou svatební šaty navrženy návrháři, neznamená to, že je budou šít samotní návrháři. Jednotlivé značky mají své dílny s vyškolenými švadleny. Jak je tedy možné ušít svatební šaty bez absolvování několika zkoušek během práce na šatech? Nevěstě se vezmou důkladně míry. Objednávka se zašle do výroby. V dílně se připraví šaty do posledního detailu s tím, že při háklivejších místech, střizích jsou předpřipravené na dolaďování v salonu. Někdy jsou šaty na některých místech účelně velké. Pokud nevěsta nezhubla, švadlena, která pracovala na šatech nechala vůli protože je nutné střih doladit na postavě nevěsty. Když salón převezme šaty z výroby - ihned informuje o tom nevěstu, se kterou si dohodne termín zaměřovací zkoušky. Zde švadlena v salonu poznamená délku šatů, proto je důležité si přinést svatební boty. Kromě délky se často upravují ramínka či krajka nebo tyl, který zahaluje dekolt nevěsty. Tyto úpravy jsou v ceně - patří to k šití na míru. Následně se dohodne s nevěstou termín vyzvednutí šatů. Doporučujeme vyzvednutí šatů těsně před svatbou, kdyby se postava nevěsty změnila, aby bylo možné se šátky ještě něco dělat

Co když do svatby zhubnu?

Pokud zhubnete šaty Vám v salonu upraví.

Co se šaty s vlečkou?

Vlečka lze vypnout různými způsoby. Rádi Vám to udělají v salonu podle Vašich představ. V případě potřeby Vám ji dají v salonu ušít bez nebo s kratší vlečkou.

Líbí se mi jedny Vaše šaty, ale něco bych na nich ráda změnila. Je to možné?

Nevěsty se často ptají, zda mohou kombinovat - něco z těch šatů - něco z těch. Kombinovat se dá, ale je třeba to konzultovat v salonu, který dá změnu ke schválení do výroby.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password